folia samoprzylepna

USŁUGI REKLAMOWE » folia samoprzylepna

FOLIA SAMOPRZYLEPNA – należy do najczęściej wykorzystywanych form reklamowych. Charakteryzuje się odpornością, z zachowaniem doskonałej jakości. Wydruk na foliach samoprzylepnych daje gwarancję żywych barw i estetycznego wyglądu! Taka forma reklamy nadaje się zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia.

 

FOLIA ONE WAY VISION – zależy Ci, aby Twoja reklama była czytelna i efektowna, przy zachowaniu odrobiny prywatności? Druk na folii One Way Vision to umożliwia! To specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni, gdzie poprzez równomierne rozmieszczenie otworów utyskuje się efekt półprzepuszczalności światła. Materiał ten tworzy grafikę widoczną tylko z zewnątrz, a wewnątrz zachowuje się jak materiał transparentny. Idealna forma reklamy okiennej.

 

------> WSPÓŁPRACA <------

Jesteś agencją reklamową? Szukasz solidnej i sprawdzonej drukarni? Zależy Ci na szybkiej realizacji i doskonałej jakości? ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

- baner reklamowy - 19,00 zł/m2

- folia samoprzylepna-monomeryczna - 19,00 zł/m2

- folia one way vision - 19,00 zł/m2

- siatka mesh - 21,00 zł/m2

 

I wiele innych... :)

 

Napisz do nas: biuro@4-print.pl

Szybko i sprawnie sporządzimy indywidualną wycenę - odpowiemy na wszytkie nurtujące pytania - służymy fachową pomocą !!!

 

ZAMÓW JUŻ DZIŚ !!! wypełnij formularz kontaktowy